Sledovat film Lemonade Mouth - Die Geschichte einer Band online

Přehrajte si film Lemonade Mouth - Die Geschichte einer Band online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 91 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online hudba & umění, muzikály Lemonade Mouth - Die Geschichte einer Band na PRO7!
  Sledovat Lemonade Mouth - Die Geschichte einer Band online
Žánr:
hudba & umění, muzikály
Režie:
Patricia Riggen
Hrají:
Bridgit Mendlerová (Olivia), Adam Hicks (Wen), Hayley Kiyoko (Stella), Naomi Scott (Mo), Blake Michael (Charlie), Nick Roux (Scott)
Země:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Jedinečná rozšířená hudební scéna!

Buď slyšet! Buď silný! Buď hrdý! Je čas to naplno rozbalit a rozproudit zábavu se zbrusu novým Disneyho filmem, ve kterém hlavní roli hrají Bridgit Mendlerová a Adam Hicks. Ve filmu navíc uslyšíte deset báječných nových písní! Pět nejdrzejších prváků musí zůstat po škole a nejprve se zdá, že nemají vůbec nic společného. Díky hudbě si ale mezi sebou vytvoří pevné vztahy a zjistí, že dohromady tvoří tu nejzajímavější kapelu v dějinách. Tváří v tvář různým překážkám si Olivia, Stella, Wen, Mohini a Charlie uvědomí, že když si budou vzájemně důvěřovat a nevzdají se svých snů, dokáží velké věci! Váš svět se změní v jeviště při sledování Lemonade Mouth: rozšířené verze, doplněné o skvělou hudební scénu. Život je jako jízda na horské dráze - tak nasedněte!
Hodnocení:
69 %
Sledujte na:
PRO7

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 91 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.