Sledovat film Lekcja przetrwania online

Přehrajte si film Lekcja przetrwania online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1258 filmů a 110 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Lekcja przetrwania
  Trailer k filmu Lekcja przetrwania   Sledovat Lekcja przetrwania online
Žánr:
akční, dobrodružný, drama, thriller
Režie:
Lee Tamahori
Hrají a postavy:
Anthony Hopkins (Charles Morse), Alec Baldwin (Robert Green), Elle Macphersonová (Mickey Morseová), Harold Perrineau Jr. (Stephen), Harold Perrineau (Stephen), Bart the Bear (Bear)
Země:
USA
Rok výroby:
1997
Popis:
Dobrodružné drama, ve kterém uprostřed divočiny uvíznou dva muži, kteří milují stejnou ženu.

Charles Morse je důstojný prošedivělý knihomol, ze kterého srší načtené znalosti. Kromě toho je miliardář. Se skupinou zaměstnanců právě přiletěl do půvabného dřevěného sídla na Aljašce, aby tam fotograf Bob mohl nafotit Charlesovu pohlednou mladou ženu Mickey. Druhý den bylo třeba zaletět za Indiánem, kterého chtěl Bob mít na snímku spolu s Mickey. Během letu ale dojde ke komplikacím a letadlo se zřítí. Pilot havárii nepřežije, ale Charles, Bob a Stephen mají štěstí. Všichni tři jsou teď ztraceni v hloubi divočiny a jediné, co jim zůstává, jsou Charlesovy teoretické znalosti rozličných metod přežití.
Hodnocení:
70 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 110 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski