Sledovat film
Lekce v láske
online

Film Lekce v láske
  Trailer k filmu Lekce v láske Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 144 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Po 15 letech manželství se David a Marianne odcizili. David má milostný poměr se svou pacientkou a Marianne se rozhodne pomstít - dát se dohromady se svým bývalým milencem Carl-Adamem, který je také Davidův nejlepší přítel. Marianne se vydává se do Kodaně, aniž by tušila, že vzbudila manželovu žárlivost a zájem. Jako náhodou se setkávají ve stejném vlakovém kupé, kde stráví společný čas vzpomínáním na jejich minulost a hovory o budoucnosti. Znovu dojdou vzájemnému porozumění, které vede k jejich usmíření.

Žánr: Komedie, Drama
Režie: Ingmar Bergman
Hrají a postavy: Eva Dahlbecková (Marianne Erneman), Gunnar Björnstrand (David Erneman), Yvonne Lombardová (Susanne Verin), Harriet Anderssonová (Nix David's Daughter), Ĺke Grönberg (Carl-Adam), Olof Winnerstrand (Professor Henrik Erneman)
Scénář: Ingmar Bergman
Země: Švédsko
Rok výroby: 1954
Hodnocení: 70 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Film Europe 25.12.2022 10:10
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська