Sledovat film Lego DC Superhrdinové: Vesmírný souboj online

Přehrajte si film Lego DC Superhrdinové: Vesmírný souboj online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1292 filmů a 117 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Lego DC Superhrdinové: Vesmírný souboj
  Trailer k filmu Lego DC Superhrdinové: Vesmírný souboj   Sledovat Lego DC Superhrdinové: Vesmírný souboj online
Žánr:
Akční, Animovaný, Dobrodružný
Režie:
Rick Morales
Hrají a postavy:
Troy Baker (Batman), Nolan North (Superman), Grey DeLisleová (Wonder Woman), Kari Wahlgrenová (Saturn Girl), Josh Keaton (Green Lantern), James Arnold Taylor (Flash)
Země:
USA
Rok výroby:
2016
Popis:
Hrozivý robot, trhlina v čase… to je něco pro Ligu spravedlivých!

Robot Brainiac má katalogizovat vesmír pro budoucí generace. Kvůli nehodě a chybě v programu ale začne létat galaxiemi a hledat planety, které by mohl zachytit a natrvalo si je uchovat ve své rostoucí planetární sbírce. Planetě Zemi hrozí nebezpečí, protože se ji Brainiac chystá zmenšit. Tomu se snaží zabránit Liga spravedlivých. Robot si uvědomí, že její členy neporazí palebnou silou, proto vymyslí jiný plán. Přenese Supermana, Wonder Woman a Green Lanterna na různá místa v čase. Pro Batmana a Flashe tak začne stíhací závod s cílem dát Ligu spravedlivých zase dohromady, zatímco Kyborg se Supergirl musí na Zemi odrážet útoky Brainiacových dronů.
Hodnocení:
62 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski