Sledovat film Lego DC: Liga spravedlivých vs. Bizarro online

Přehrajte si film Lego DC: Liga spravedlivých vs. Bizarro online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Lego DC: Liga spravedlivých vs. Bizarro online
Žánr:
akční, animovaný, dobrodružný, komedie
Režie:
Brandon Vietti
Hrají:
Diedrich Bader (Guy Gardner / Green Lantern / Greenzarro), Troy Baker (Batman / Batzarro), Grey DeLisleová (Wonder žena / Bizzara), Nolan North (Superman / Bizarro), Khary Payton (Cyborg / Cyzarro), Frank Welker (Darkseid)
Země:
USA
Rok výroby:
2015
Popis:
Každý hrdina má dvě tváře.

Tam, kde je chaos a zkáza, tam je i Supermanův bláznivý klon Bizarro. Slyší vždy úplný opak toho, co je řečeno, říká pravý opak toho, co si myslí a dělá naprostý opak toho, co je správné. Ocelový muž ví, že je nejvyšší čas obstarat mu nový domov, jeho vlastní svět: Bizarro World! Na Zemi zatím Superman s Ligou spravedlivých podniká každodenní akce proti padouchům. Bizarrovu novou planetu však začne ohrožovat galaktický krutovládce Darkseid. Bizarro se tedy vrátí na Zemi, kde naklonuje Ligu spravedlivých a kopie upraví k obrazu svému. Z klonů pak povstane Bizarrova liga! Přichází Batzzaro, Bizzara, Greenzarro a Kyzarro - Batman, Wonder Woman, Green Lantern a Kyborg naruby. Liga spravedlivých se však musí se svými bizarními protějšky spojit. Jen jako jeden tým totiž dokážou zastavit Darkseida a zachránit galaxii!
Hodnocení:
58 %
Sledujte na:
Nova Cinema

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.