Film Ledové království

Sledovat film
Ledové království
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 134 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Nebojácná a věčně optimistická Anna se vydává na velkolepou výpravu v doprovodu drsného horala Kristoffa a jeho věrného soba Svena, aby nalezla svou sestru Elsu, jejíž ledová kouzla uvěznila království Arendelle do věčné zimy. Na své pouti se Anna a Kristoff setkávají s podmínkami, které si nezadají s nejvyššími velehorami světa, mýtickými trolly a legračním sněhulákem Olafem, a navzdory drsným živlům se zoufale pokoušejí dosáhnout svého cíle dříve, než bude zcela pozdě.

Žánr: Akční, Animovaný, Dobrodružný, Fantasy, Hudba & Umění, Hudební komedie, Komedie, Mysteriózní, Rodinný, Romantický, Thriller
Režie: Chris Buck, Jennifer Lee
Hrají a postavy: Kristen Bellová (Anna (Tereza Martinková)), Idina Menzelová (Elsa - sněhová královna (Andrea Elsnerová, Monika), Jonathan Groff (Kristoff (Miloslav König)), Josh Gad (Olaf (Václav Kopta)), Santino Fontana (Hans (Ondřej Brzobohatý)), Alan Tudyk (vévoda z Weseltonu)
Scénář: Jennifer Lee, Shane Morris, Hans Christian Andersen, Chris Buck, Dean Wellins
Země: USA
Rok výroby: 2013
Hodnocení: 75 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko