Sledovat film Ledová bouře online

Přehrajte si film Ledová bouře HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 95 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama Ledová bouře na ČT2!
  Trailer k filmu Ledová bouře   Sledovat Ledová bouře online
Žánr:
drama
Režie:
Ang Lee
Hrají a postavy:
Kevin Kline (Ben Hood), Joan Allenová (Elena Hood), Sigourney Weaverová (Janey Carver), Henry Czerny (George Clair), Tobey Maguire (Paul Hood), Christina Ricciová (Wendy Hood)
Země:
USA
Rok výroby:
1997
Popis:
Byla zima 1973 a počasí ukázalo, že je nad lidmi pánem.

Listopad 1973, Connecticut, USA. Každý z Beatles točí sólové album, manželská nevěra je součástí života většiny rodin, sex přestal být tabu. V rodině Hoodových zrušili všechny zábrany. Rodičům i dětem vyhovují jejich vlastní představy sexuální revoluce. Před setměním, kdy se každý člen rodiny připravuje na svůj noční život, přichází nejhorší ledová bouře za posledních sto let. Po noci nemorálních událostí a jedné tragédie se rodina v mrazivých ranních hodinách po bouři sjednocuje, aby zachránila téměř zpřetrhaná pouta.
Hodnocení:
75 %
Sledujte na:
ČT2

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.