Sledovat film Ledová archa online

Přehrajte si film Ledová archa online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1167 filmů a 111 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Ledová archa
  Trailer k filmu Ledová archa   Sledovat Ledová archa online
Žánr:
akční, drama, sci-fi
Režie:
Joon-ho Bong
Hrají a postavy:
Chris Evans (Curtis), Jamie Bell (Edgar), Tilda Swintonová (Mason), Ed Harris (Wilford), John Hurt (Gilliam), Octavia Spencerová (Tanya)
Země:
Jižní Korea, USA, Francie, Česká republika
Rok výroby:
2013
Popis:
Křehkou rovnováhu ukončilo povstání.

Snowpiercer měl být jednou z největších mezinárodních událostí na poli kinematografie uplynulého roku. Jenže kvůli americkým distributorům s výsadním právem ovlivňovat uvedení i v jiných zemích měl poslední autorský počin filmového génia Bonga Joon-hoa podstatně trnitější cestu k zámořským divákům. Což ale nemění nic na tom, že Snowpiercer představuje vynikající příspěvek do režisérova portfolia blockbusterů pro náročné diváky. Příběh o postapokalyptické budoucnosti, kde zbytky lidstva přežívají na palubě vlaku ženoucího se nekonečně ve smyčce po Zemi uchvácené dobou ledovou, vychází z francouzského komiksu, jenž ale Bong přetavil v osobitou metaforu lidské společnosti a jednotlivce lapeného v soukolí, kde se vzájemně třou morální ideály a pragmtismus zachování statu quo. Natáčení probíhalo v pražských ateliérech Barrandov s mezinárodním hvězdným ansámblem.
Hodnocení:
70 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 111 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski