Sledovat film Ledová archa online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Ledová archa
  Trailer k filmu Ledová archa   Sledovat 1567 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Akční, Drama, Science Fiction
Režie:
Joon-ho Bong
Hrají a postavy:
Chris Evans (Curtis), Jamie Bell (Edgar), Tilda Swintonová (Mason), Ed Harris (Wilford), John Hurt (Gilliam), Octavia Spencerová (Tanya)
Scénář:
Joon-ho Bong, Kelly Masterson, Jacques Lob, Benjamin Legrand, Jean-Marc Rochette
Země:
Jižní Korea, USA, Francie, Česká republika
Rok výroby:
2013
Popis:
Křehkou rovnováhu ukončilo povstání.

Snowpiercer měl být jednou z největších mezinárodních událostí na poli kinematografie uplynulého roku. Jenže kvůli americkým distributorům s výsadním právem ovlivňovat uvedení i v jiných zemích měl poslední autorský počin filmového génia Bonga Joon-hoa podstatně trnitější cestu k zámořským divákům. Což ale nemění nic na tom, že Snowpiercer představuje vynikající příspěvek do režisérova portfolia blockbusterů pro náročné diváky. Příběh o postapokalyptické budoucnosti, kde zbytky lidstva přežívají na palubě vlaku ženoucího se nekonečně ve smyčce po Zemi uchvácené dobou ledovou, vychází z francouzského komiksu, jenž ale Bong přetavil v osobitou metaforu lidské společnosti a jednotlivce lapeného v soukolí, kde se vzájemně třou morální ideály a pragmtismus zachování statu quo. Natáčení probíhalo v pražských ateliérech Barrandov s mezinárodním hvězdným ansámblem.
Hodnocení:
70 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko