Sledovat film Lea a Darija online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Lea a Darija
  Trailer k filmu Lea a Darija   Sledovat 1297 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Hudba & Umění, Válečný
Režie:
Branko Ivanda
Hrají a postavy:
Klara Naka (Lea Deutschová), Tamy Zajec (Darija Gasteigerová), Zrinka Cvitesicová (Ivka Deutschová), Linda Begonjaová (Melita Gasteigerová), Sebastian Cavazza (Stjepan Deutsch), Vedran Zivolic (Tadija Kukic)
Země:
Chorvatsko
Rok výroby:
2011
Popis:
Skutečný příběh na pozadí tragických válečných událostí.

Nespornou hvězdou Záhřebského dětského tanečního souboru, který cestoval po Chorvatsku v roce 1930, byla výjimečně talentovaná třináctiletá tanečnice Lea Deutsch. Její taneční talent ji přivedl až do Berlína, kde se dívky ucházely o filmové kontrakty. Jejich popularita rostla a lístky na taneční představení v městském divadle byly vždy vyprodány. Ale když se v zemi rozmohl fašismus, byla Lea v důsledku jejího židovského původu z divadla vykázaná a nahradila ji Daria Gasteiger. Následné pronásledování Židů krutě ovlivnilo nejen Lein život, ale i život tanečního souboru. Lea, která byla známá jako chorvatská Shirley Temple, má najednou zakázán vstup do divadla a do jejího bezstarostného a tancem naplněného života vstupuje úzkost: hrozí jí blížící se deportace.
Hodnocení:
67 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski