Film Layla Fourie

Sledovat film
Layla Fourie
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 136 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Film Layla vypráví o mladé svobodné matce, která žije se svým malým synem v Johannesburgu. Když začne pracovat jako obsluha detektoru lži pro bezpečnostní agenturu, doufá, že konečně našla stálou práci. Připlete se však do nehody, musí zachovat tajemství a je lapena do nebezpečné sítě lží a podezření. Neobyčejný thriller režisérky Pii Maraise se noří hluboko do jihoafrického politického a společenského prostředí, které je stále ovlivněno rasovým konfliktem a strachem.

Žánr: Thriller
Režie: Pia Marais
Hrají a postavy: Rayna Campbell (Layla Fourie), August Diehl (Eugene Pienaar), Rapule Hendricks (Kane), Terri Nortonová (Constanza Viljoen), Jeanne Balibarová, Rapulana Seiphemo (Sipho Khumalo)
Scénář: Pia Marais, Horst Markgraf
Země: Německo
Rok výroby: 2013
Hodnocení: 56 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko