Sledovat film
Laurence Anyways
online

Film Laurence Anyways
  Trailer k filmu Laurence Anyways Trailer
Přehrajte si film Laurence Anyways online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 398 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Imaginární lásky okouzlily filmový svět včetně českých diváků a pro Xaviera Dolana byly mezi-projektem v několikaleté přípravě jeho velkolepého opusu Laurence Anyways oceněného speciální Palmou, jako nejlepší queer snímek letošního festivalu v Cannes. Titulního hrdinu Laurence, v podání francouzského herce Melvila Poupauda, sledujeme deset let v průběhu absolutní osobní "revoluce" - konečně chce začít žít jako žena, kterou se vždy cítil být. A tuto zásadní životní změnu chce prožít se svou partnerkou a životní láskou Fred. Ve zpomalených záběrech, dialogicky vyšperkovaných, emocionálně přepjatých scénách, nádherných barvách a kompozicích a za doprovodu toho hudebně nejlepšího z "devadesátek" se odvíjí totální příběh o lásce.

Žánr: Drama, Romantický
Hrají a postavy: Melvil Poupaud (Laurence Alia), Suzanne Clémentová (Fred Belair), Nathalie Bayeová (Julienne Alia), Monia Chokri (Stéfanie Belairová), Susan Almgrenová (novinářka), Yves Jacques (Michel Lafortune)
Scénář: Xavier Dolan-Tadros
Země: Kanada, Francie
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 73 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська