Sledovat film Lásky jedné plavovlásky, plavovlásky jedné lásky online

Přehrajte si film Lásky jedné plavovlásky, plavovlásky jedné lásky online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1292 filmů a 117 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Lásky jedné plavovlásky, plavovlásky jedné lásky
  Trailer k filmu Lásky jedné plavovlásky, plavovlásky jedné lásky   Sledovat Lásky jedné plavovlásky, plavovlásky jedné lásky online
Žánr:
Drama, Komedie, Romantický
Režie:
Miloš Forman
Hrají a postavy:
Hana Brejchová (Andula), Vladimír Pucholt (Milda), Vladimír Menšík (Vacovský), Ivan Kheil (vrchní plavčík Maňas), Jiří Hrubý (Burda), Milada Ježková (Milda's matka)
Země:
Československo
Rok výroby:
1965
Popis:
Svěží pohled na citové dozrávání mládeže.

Hrdinkou filmu Lásky jedné plavovlásky je mladičká blondýnka Andula. Žije na internátě v malém středočeském městečku, kde na jednoho muže připadá deset žen - a většina je stejně ženatých. Andula touží, stejně jako většina jejich kamarádek, po trošce prosté lidské lásky. Je nezkušená, snadno uvěří slibům a lichotkám. Prožije trapný večer ve společnosti tří obstarožních záložáků a téměř podlehne jednomu z nich - Vacovskému. Až se konečně objeví ten pravý - mladý klavírista Milda. Když s ním stráví noc, je přesvědčena, že právě on je ten pravý. Vypraví se za svou láskou do Prahy. Když se seznámí s chlapcovými rodiči, zjistí, že vše je jinak...
Hodnocení:
77 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski