Sledovat film Láska z Khon Kaen online

Přehrajte si film Láska z Khon Kaen online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1258 filmů a 110 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Láska z Khon Kaen
  Trailer k filmu Láska z Khon Kaen   Sledovat Láska z Khon Kaen online
Žánr:
Drama
Režie:
Apichatpong Weerasethakul
Hrají a postavy:
Jenjira Jansudaová (Jenjira), Banlop Lomnoi (Itt), Jarinpattra Rueangram (Keng), Petcharat Chaiburi (zdravotní sestra Tet), Tawatchai Buawat (Mediator), Sujittraporn Wongsrikeaw (bohyně)
Země:
Thajsko, Velká Británie, Francie, Německo, Malajsie, Jižní Korea, Mexiko, USA, Norsko
Rok výroby:
2015
Popis:
Vojáci trpící tajemnou spavou nemocí jsou přemístěni do provizorní nemocnice v bývalé škole. Na tomto místě plném vzpomínek zažije mnoho překvapení Jenjira, žena v domácnosti a dobrovolnice, která dohlíží na Itta, pohledného vojáka, k němuž nechodí na návštěvu žádní příbuzní. Spřátelí se s Keng, mladou ženou, která funguje jako médium a své psychické síly využívá ke zprostředkování komunikace mezi muži v kómatu a jejich nejbližšími. Lékaři zkoušejí různé způsoby, včetně terapie barevným světlem, aby mužům ulevili od jejich nočních můr. Jenjira objeví Ittův tajemný zápisník plný zvláštních zápisků a náčrtků. Možná existuje nějaké spojení mezi záhadným syndromem, kterým muži trpí, a mytickým starodávným místem, na kterém nemocnice stojí. Magie, uzdravování, milostná romance a sny jsou součástí Jenjiriny nenásilné cesty za hlubším poznáním sebe sama i světa, který ji obklopuje.
Hodnocení:
68 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 110 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski