Sledovat film Láska, soudruhu online

Přehrajte si film Láska, soudruhu online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1301 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Láska, soudruhu
  Trailer k filmu Láska, soudruhu   Sledovat Láska, soudruhu online
Žánr:
Komedie
Režie:
Taru Mäkelä
Hrají a postavy:
Kati Outinenová (Elsa), Laura Birnová, Kryštof Hádek, Tommi Korpela, Mads Sjogard Pettersen (Robert), Veera Vilo (Miss Poland)
Země:
Finsko, Česká republika
Rok výroby:
2013
Popis:
Příběh se odehrává v roce 1962. Hlavní hrdinkou filmu je Elsa - žena středního věku, modistka a příležitostná jasnovidka, která provozuje malé stylové kloboučnictví v centru Helsinek. Elsa se domnívá, že má svůj život zcela pod kontrolou - až do chvíle, kdy se u jejího krámku objeví hudebník Jan - muž, kterého kdysi milovala, ale už dvacet let považuje za mrtvého. Jan přijíždí do Helsinek s českým orchestrem zahrát na mezinárodním Festivalu mládeže. rá ji pod tlakem KGB nutí vydat československého odpadlíka, nebo začne zcela nový život?
Hodnocení:
59 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski