Sledovat film Láska, sex a trápení online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Láska, sex a trápení
  Sledovat 1331 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie
Režie:
Denis Yevstigneyev
Hrají a postavy:
Kirill Malov (Igor Tyulenev), Andrei Novikov (Tochilo), Yevgeni Tsyganov (Postnikov), Yeva Kolomiyets (číšnice Líza), Ulyana Lukina (Marina), Antonina Komissarova (Lyuba)
Země:
Rusko
Rok výroby:
2002
Popis:
Igor Tyulenev, přezdívaný Tyulen (v ruštině tuleň) je naivní student prvního ročníku, který si zoufale přeje přijít o panictví. Spoléhá na své přátele, především jeho spolubydlícího s pověstí Casanovy, a jejich rady a tipy, jak najít lásku. S talentovaným ansámblem přináší film komediální pohled na současný život a lásku mezi mladými lidmi.
Hodnocení:
59 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski