Film Láska prochází žaludkem

Sledovat film
Láska prochází žaludkem
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Úspěšná zaměstnankyně velké korporace Mina Jonesová je vyslána do malého městečka, aby obnovila obyčejnou místní restauraci. Zdálo by se, že pro Minu půjde o zadání jako každé jiné, neboť provádět radikální změny je součástí její práce. Ale tato role je pro ni skutečnou výzvou, protože se jedná o Minino rodné město a oblíbená místní restaurace je nyní ve vlastnictví Claye Harta, její staré středoškolské lásky. Tento návrat do minulosti může mít obrovský vliv na Mininu budoucnost, protože stará láska opravdu nerezaví...

Žánr: Komedie, Romantický
Režie: David Mackay
Hrají a postavy: Taylor Coleová (Mina Jones), Andrew W. Walker (Clay Hart), Alley Millsová (Tallulah Jones), Marcus Rosner (Reed), Robert Moloney (Deacon), Jenn Griffinová (Grace)
Scénář: Damon Hill, Howard Chesley
Země: USA
Rok výroby: 2016
Hodnocení: 62 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko