Sledovat film Láska nepozná vojnu online

Přehrajte si film Láska nepozná vojnu online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1084 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online Drama, Válečný Láska nepozná vojnu na !
  Trailer k filmu Láska nepozná vojnu   Sledovat Láska nepozná vojnu online
Žánr:
Drama, Válečný
Režie:
Giacomo Campiotti
Hrají a postavy:
Martina Stellaová (Albertina Regis), Daniele Liotti (Rocco Parri), Federica Bern, Denis Fasolo (Tenente Walter Riccesi), Ludovico Fremont (Tenente Ranieri), Marco Gambino (voják)
Země:
Itálie
Rok výroby:
2007
Popis:
Milovala ho natolik, že za ním neváhala odjet na frontu. A to i přesto, že se nikdy neviděli.

Komtesa Albertina je jedinou dcerou váženého italského generála Regise, ale kromě toho je i nevšedně krásná a v salonech obletovaná. Láskyplné dopisy, které si vyměňuje s poručíkem italské armády, bojujícím na frontě I. světové války, ji však přivedou k rozhodnutí přihlásit se jako dobrovolnice Červeného kříže. Doufá, že svého milého potká a konečně se s ním pozná i osobně. Odjezd si vyvzdoruje i proti vůli otce, to však ještě netuší, jak dramatické překvapení ji tam čeká. A jak krásný a zároveň krutý a nespravedlivý může skutečný život být.
Hodnocení:
72 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski