Sledovat film Láska, děti a velké srdce online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Láska, děti a velké srdce
  Sledovat 1569 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Romantický
Režie:
John Delbridge
Hrají a postavy:
Marion Krachtová (Antonia Maibach), Michael Roll (Dr.Thomas Hellmann), Julia Bremermannová (Helena), Monika Baumgartnerová (Frau Kuchelmayer), Christiane Blumhoffová (Vroni Stangassinger), Pascal Breuer (Steffen)
Scénář:
Ines Eschmann, Dolly Dollarová
Země:
Německo
Rok výroby:
2006
Popis:
Antonie pracuje jako porodní asistentka v Berlíně a již sedm let žije se Steffenem. Jednoho dne jí však dojde trpělivost s jeho nevěrami a přijme práci na klinice v bavorském Aufenbergu, kde získává nové přátele i lásku.
Hodnocení:
49 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko