Sledovat film Láska a citróny online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Láska a citróny
  Sledovat 1419 filmů a 122 stanic bez závazků
Žánr:
Romantický
Režie:
Teresa Fabik
Hrají a postavy:
Rakel Wärmländer (Agnes), Dan Ekborg (Gerard), Josephine Bornebuschová (Lussan), Sverrir Gudnason (David Kummel), Tomas von Brömssen (Sven), Anki Lidénová (královna Matylda)
Země:
Švédsko
Rok výroby:
2013
Popis:
Agnes miluje svoji práci v luxusní restauraci a miluje svého přítele, rockového zpěváka Tobiase. V jeden den ale ztratí všechno - Tobias ji opustí a v práci dostane výpověď. Zlomená se vrací domů do městečka Länningen a smutek zahání vařením se svojí maminkou, když ji napadne otevřít si vlastní restauraci. Sama to ale nezvládne.
Hodnocení:
61 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko