Film Largo Winch 2: Spiknutí v Barmě

Sledovat film
Largo Winch 2: Spiknutí v Barmě
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Lze beztrestně prodat nadnárodní společnost a miliardy věnovat na humanitární činnost?
Po smrti svého adoptivního otce se Largo Winch stane hlavou společnosti W a k překvapení všech se rozhodne, že ji prodá a výtěžek věnuje na vytvoření ambiciózní humanitární nadace. V ten samý den je ale Largo obviněn jakýmsi neznámým svědkem ze zločinů proti lidskosti. Aby dokázal svou nevinu, musí se vydat po stopách svého dosavadního života, a to až do samého srdce barmské džungle.

Žánr: Akční, Dobrodružný, Thriller
Režie: Jérôme Salle
Hrají a postavy: Tomer Sisley (Largo Winch), Sharon Stoneová (Diane Francken), Ulrich Tukur (Dwight Cochrane), Napakpapha Nakprasitteová (Malunai), Olivier Bartélémy (Simon Ovronnaz), Laurent Terzieff (Alexandre Jung)
Scénář: Julien Rappeneau, Jérôme Salle, Jean Van Hamme
Země: Francie, Belgie, Německo
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 62 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko