Sledovat film Largo Winch 2: Spiknutí v Barmě online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 120 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Largo Winch 2: Spiknutí v Barmě
  Trailer k filmu Largo Winch 2: Spiknutí v Barmě   Sledovat 1498 filmů a 120 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Thriller
Režie:
Jérôme Salle
Hrají a postavy:
Tomer Sisley (Largo Winch), Sharon Stoneová (Diane Francken), Ulrich Tukur (Dwight Cochrane), Napakpapha Nakprasitteová (Malunai), Olivier Bartélémy (Simon Ovronnaz), Laurent Terzieff (Alexandre Jung)
Země:
Francie, Belgie, Německo
Rok výroby:
2011
Popis:
Lze beztrestně prodat nadnárodní společnost a miliardy věnovat na humanitární činnost?

Po smrti svého adoptivního otce se Largo Winch stane hlavou společnosti W a k překvapení všech se rozhodne, že ji prodá a výtěžek věnuje na vytvoření ambiciózní humanitární nadace. V ten samý den je ale Largo obviněn jakýmsi neznámým svědkem ze zločinů proti lidskosti. Aby dokázal svou nevinu, musí se vydat po stopách svého dosavadního života, a to až do samého srdce barmské džungle.
Hodnocení:
62 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 120 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko