Sledovat film Lara Croft online

Přehrajte si film Lara Croft online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1326 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Lara Croft
  Trailer k filmu Lara Croft   Sledovat Lara Croft online
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Drama
Režie:
Jan de Bont
Hrají a postavy:
Angelina Jolieová (Lara Croftová), Gerard Butler (Terry Sheridan), Ciarán Hinds (Dr. Jonathan Reece), Chris Barrie (Hillary), Noah Taylor (Bryce), Djimon Hounsou (Masai warrior)
Země:
USA, Německo, Japonsko, Velká Británie
Rok výroby:
2003
Popis:
Angelina Jolie znovu zachraňuje svět.

Ve svém prvním filmovém dobrodružství bojovala Lara Croft o magický Trojúhelník světa, jehož dvě části byly ukryty na dvou různých, tisíce kilometrů vzdálených místech, aby zachránila neměnný chod času této planety. Ani tentokrát není sexuálně přitažlivá superhrdinka postavena před snadný úkol. V nitru Afriky, v místě zvaném Kolébka života, je ukryta Pandořina skříňka, skrývající nejtemnější síly ďábla, které kdy lidstvo poznalo. Světově proslulá archeoložka Lara Croft je jediná, kdo může, díky svým znalostem a fyzickým předpokladům, skříňku najít dříve, než padne do rukou nositeli Nobelovy ceny, vědci Dr. Jonathanu Reissovi. Reiss, ji chce využít k získání neomezené vlády nad světem. Proto musí být zastaven za každou cenu. A je to právě Lara Croft, kdo může rozhodnout o zachováním života tak, jak ho známe ...
Hodnocení:
57 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski