Sledovat film Květ pouště online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Květ pouště
  Trailer k filmu Květ pouště   Sledovat 1443 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Životopisný, Drama
Režie:
Sherry Horman
Hrají a postavy:
Soraya Omar-Scego (Waris), Idriss Abdillahi Houfaneh (starý muž), Awa Said Darar (Amina), Roun Daher Ainan (Waris' matka), Osman Aden Dalieg (Waris' otec), Liya Kebede (Waris Dirie)
Země:
Velká Británie, Německo, Rakousko
Rok výroby:
2009
Popis:
Skutečný příběh o cestě z africké pouště na světová přehlídková mola.

Skutečný příběh světoznámé topmodelky Waris Dirie, krásné nomádské dívky, která nikdy netoužila po slávě, přesto zazářila v londýnském světě módy a síla její osobnosti ovlivnila život afrických žen. Třináctiletá Waris, nomádská dívka, utíká z domova, aby se vyhnula domluvenému sňatku s postarším mužem. Její nebezpečná cesta vede přes africkou kamenitou poušť až do Evropy - do Londýna, kde vypomáhá jako uklízečka na somálské ambasádě. O několik let později její nádhernou tvář objeví uznávaný fotograf, který z ní přes noc udělá hvězdu. Waris ale čeká tvrdá práce od zvládnutí anglického jazyka až po správné držení těla. Především musí překonat stud vůči mužům, zapomenout na africké utrpení, zbavit se předsudků z minulosti a začít konečně normálně žít... V obdivuhodném, řemeslně výborně zvládnutém, citlivém ženském snímku, který se natáčel v Africe, Evropě i Americe, se v hlavní roli představí fascinující etiopská modelka Liya Kebede /známá tvřr Estée Lauder/. Drama Květ pouště zachycující tento nepředstavitelný lidský osud vzniklo podle stejnojmenného bestselleru modelky, herečky a aktivistky za práva žen Waris Dirie narozené v roce 1965 v Somálsku a v pěti letech poznamenané ženskou obřízkou.
Hodnocení:
74 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski