Sledovat film Kurz negatívneho myslenia online

Přehrajte si film Kurz negatívneho myslenia online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Kurz negatívneho myslenia online
Žánr:
drama, komedie
Režie:
Bard Breien
Hrají:
Fridtjov Saheim (Geirr), Kjersti Holmenová (Tori), Henrik Mestad, Marian Saastad Ottesenová (Marte), Kari Simonsenová (Lillemor), Kirsti Eline Torhaugová (Ingvild)
Země:
Norsko
Rok výroby:
2006
Popis:
Všechno, co potřebujete vědět k přežití. Vítejte v klubu!

Psychoterapeutka Tori přijíždí se čtyřmi členy své skupiny na návštěvu za ochrnutým Geirem a jeho manželkou Ingvild do bezbariérového domku na předměstí. Mají se pokusit urovnat narušený manželský vztah. Jenže Geir, zahleděný do svého neštěstí, odmítne akceptovat Toriinu metodu „pozitivního myšlení“ a křečovitého optimismu. Psychoterapeutku inzultuje a pomocí alkoholu a marihuany rozvrátí její skupinu. Po divoké noci, v níž vyplouvají na povrch různá traumata a v níž se proměňují vztahy mezi zúčastněnými, nastává ráno a s ním usmíření..
Hodnocení:
72 %
Sledujte na:
STV2

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.