Film Kurýr

Sledovat film
Kurýr
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 134 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Pravidla jsou od toho, aby se porušovala.
Bývalý příslušník zvláštní jednotky, Frank Martin, zdánlivě žije klidným životem na francouzském pobřeží Středozemního moře. Příležitostně pracuje jako nájemný "kurýr", který přepravuje zboží - lidské nebo jiné - z jednoho místa na druhé. Na nic se neptá. Plní tajné a někdy i nebezpečné úkoly. Převáží zboží ve svém upraveném autě. Frank zachovává přísná pravidla. Pravidlo první: nikdy neměň dohodu. Pravidlo dvě: žádná jména - Frank nechce vědět pro koho pracuje, nebo co převáží. Pravidlo tři: nikdy se do zásilky nedívej...

Žánr: Akční, Krimi, Thriller
Režie: Corey Yuen
Hrají a postavy: Jason Statham (Frank Martin), Shu Qiová (Lai Kwaiová), Matt Schulze, Ric Young (Pan Kwai), François Berléand, Eric Young (pan Kwai)
Scénář: Robert Mark Kamen, Luc Besson
Země: Francie, USA
Rok výroby: 2002
Hodnocení: 69 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko