Sledovat film Kurýr online

Přehrajte si film Kurýr online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1150 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, krimi, thriller Kurýr na !
  Trailer k filmu Kurýr   Sledovat Kurýr online
Žánr:
akční, krimi, thriller
Režie:
Corey Yuen
Hrají a postavy:
Jason Statham (Frank Martin), Shu Qiová (Lai Kwaiová), Matt Schulze, Ric Young (Pan Kwai), François Berléand, Eric Young (pan Kwai)
Země:
Francie, USA
Rok výroby:
2002
Popis:
Pravidla jsou od toho, aby se porušovala.

Bývalý příslušník zvláštní jednotky, Frank Martin, zdánlivě žije klidným životem na francouzském pobřeží Středozemního moře. Příležitostně pracuje jako nájemný "kurýr", který přepravuje zboží - lidské nebo jiné - z jednoho místa na druhé. Na nic se neptá. Plní tajné a někdy i nebezpečné úkoly. Převáží zboží ve svém upraveném autě. Frank zachovává přísná pravidla. Pravidlo první: nikdy neměň dohodu. Pravidlo dvě: žádná jména - Frank nechce vědět pro koho pracuje, nebo co převáží. Pravidlo tři: nikdy se do zásilky nedívej...
Hodnocení:
69 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski