Sledovat film Kurýr 2 online

Přehrajte si film Kurýr 2 online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1051 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, krimi, thriller Kurýr 2 na !
  Trailer k filmu Kurýr 2   Sledovat Kurýr 2 online
Žánr:
akční, krimi, thriller
Režie:
Louis Leterrier
Hrají a postavy:
Jason Statham (Frank Martin), Alessandro Gassman (Gianni), Amber Vallettaová (Audrey Billingsová), Kate Nautaová (Lola), Matthew Modine (Pan Billings), Jason Flemyng (Dimitri)
Země:
Francie, USA
Rok výroby:
2005
Popis:
Ten nejlepší je zpátky ve hře.

Frank Martin je ve svém oboru nejlepší. Bývalý příslušník speciálních jednotek pracuje jako nájemný kurýr, který převáží ty nejnebezpečnější zásilky. Co dostane, to také doručí. a na nic se neptá. Frank se přestěhoval z Francie do Miami, kde nyní pracuje pro zámožnou rodinu Billingových. Existuje jen velmi málo věcí, které jej dokáží překvapit, ale na jednu z nich narazí právě zde - na kamarádské pouto, které vznikne mezi ním a šestiletým Jackem Billingem, jehož vozí do školy a zpátky domů. Když je poté Jack unesen, Frank musí využít všech svých schopností, aby ho zachránil a překazil plány únosců. Nebude to vůbec snadné. Na jejich straně totiž stojí Lola v podání Kate Nauta, kterou scénář charakterizuje jako "vraždícího maniaka v těle supermodelky".
Hodnocení:
64 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski