Sledovat film Kuře na švestkách online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Kuře na švestkách
  Trailer k filmu Kuře na švestkách   Sledovat 1303 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie
Režie:
Vincent Paronnaud, Marjane Satrapi
Hrají a postavy:
Mathieu Amalric (Nasser-Ali Khan), Edouard Baer (Azraël), Maria de Medeirosová (Faringuisse), Golshifteh Farahaniová (Irâne), Eric Caravaca (Abdi), Chiara Mastroianniová (dospělá Lili)
Země:
Francie, Německo, Belgie
Rok výroby:
2011
Popis:
Romantické drama od tvůrců filmu Persepolis.

Teherán, 1958. Jeho milované housle se rozbily a Nasser Ali Khan, jeden z nejvýznamnějších hudebníků své doby, absolutně ztratil chuť do života. Žádný další nástroj není hoden toho, aby nahradil jeho milované housle, a tak se Nasser rozhodne, že si zaleze do postele a bude čekat na smrt. Doufá, že přijde brzy, mezitím upadá do hlubokých snů, melancholických i radostných. Vrací se zpět do mládí a dokonce hovoří i s Azraëlem, Andělem Smrti, který mu odhalí budoucnost jeho dětí... Jako kousky puzzle nakonec do sebe vše začne zapadat a na světlo vyjde i dojemné tajemství jeho života: nádherný příběh o lásce, která z něj udělala génia a inspirovala jeho hudbu.
Hodnocení:
70 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski