Sledovat film
Kůň pro Winky
online

Film Kůň pro Winky
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 133 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Splní se velké přání malé holčičky?
Když se šestiletá Winky Wong přestěhuje z Číny do Nizozemí, musí se naučit spoustu nových věcí. Winky zprvu nezapadne do školního kolektivu, ale když jednoho dne potká nádherného černého poníka, zjistí, že v něm poznala nejlepšího přítele. Její maminka však musí záhy odjet zpět do Číny za nemocnou babičkou. Winky tak zjistí, že všechno musí jednou skončit. Film je laskavým příběhem o lásce, přistěhovalectví a o schopnosti kompromisu a mihnou se v něm mimo jiné bujaré oslavy prvních vánočních svátků v nové zemi. Kouzlo snímku je umocněno tím, že problémy přistěhovalců sledujeme zvědavýma dětskýma očima. Tento radostný a povznášející příběh v nás vzbudí naději a zdání, že Vánoce jsou za dveřmi.

Žánr: Drama, Rodinný
Režie: Mischa Kamp
Hrají a postavy: Ebbie Tamová (Winky Wongová), Aaron Wan (otec od Winky), Hanyi Han (matka od Winky), Jan Decleir (strýc Siem & Sinterklaas), Betty Schuurmanová (teta Cor), Mamoun Elyounoussi (Samir)
Scénář: Tamara Bos
Země: Belgie, Nizozemí
Rok výroby: 2005
Hodnocení: 71 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko