Film Kůň pro Winky

Sledovat film
Kůň pro Winky
online

Přehrajte si film Kůň pro Winky online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1334 filmů a 128 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Splní se velké přání malé holčičky?
Když se šestiletá Winky Wong přestěhuje z Číny do Nizozemí, musí se naučit spoustu nových věcí. Winky zprvu nezapadne do školního kolektivu, ale když jednoho dne potká nádherného černého poníka, zjistí, že v něm poznala nejlepšího přítele. Její maminka však musí záhy odjet zpět do Číny za nemocnou babičkou. Winky tak zjistí, že všechno musí jednou skončit. Film je laskavým příběhem o lásce, přistěhovalectví a o schopnosti kompromisu a mihnou se v něm mimo jiné bujaré oslavy prvních vánočních svátků v nové zemi. Kouzlo snímku je umocněno tím, že problémy přistěhovalců sledujeme zvědavýma dětskýma očima. Tento radostný a povznášející příběh v nás vzbudí naději a zdání, že Vánoce jsou za dveřmi.

Žánr: Drama, Rodinný
Režie: Mischa Kamp
Hrají a postavy: Ebbie Tamová (Winky Wongová), Aaron Wan (otec od Winky), Hanyi Han (matka od Winky), Jan Decleir (strýc Siem & Sinterklaas), Betty Schuurmanová (teta Cor), Mamoun Elyounoussi (Samir)
Scénář: Tamara Bos
Země: Belgie, Nizozemí
Rok výroby: 2005
Hodnocení: 71 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko