Sledovat film Kůň pro Winky 2 online

Přehrajte si film Kůň pro Winky 2 online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1326 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Kůň pro Winky 2
  Trailer k filmu Kůň pro Winky 2   Sledovat Kůň pro Winky 2 online
Žánr:
Rodinný
Režie:
Mischa Kamp
Hrají a postavy:
Anneke Bloková (Juf Sigrid), Robbert Blokland (muž s lpkátem), Peter Bolhuis (Vader Sofie), Pim de Pimentel (Bram), Jan Decleir (Oom Siem), Mamoun Elyounoussi (Samir)
Země:
Nizozemí
Rok výroby:
2007
Popis:
Winky Wong je nejšťastnější dívkou na světě, neboť dostane na starost koně svatého Mikuláše jménem Amerigo; jenže pak se neukáže, že nic není tak snadné, jak by se mohlo zdát...Winky ví od strýce Siema a tety Cor, jak se o koně starat, ale nesmí na Amerigovi jezdit, dokud nevyroste - a s tím se těžko vyrovnává. Její matka je v nemocnici a čeká ji brzký porod. Winky se cítí osaměle, ale díky Amerigovi vše zvládá. Stále touží se na něm povozit. Jednoho dne, když je konečně sama, se rozhodne jízdu uskutečnit. Stane se však něco nečekaného - Amerigo zmizí. Winky ho musí najít dříve, než se svatý Mikuláš vrátí.
Hodnocení:
63 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski