Film Kůň pro Winky 2

Sledovat film
Kůň pro Winky 2
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 131 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Winky Wong je nejšťastnější dívkou na světě, neboť dostane na starost koně svatého Mikuláše jménem Amerigo; jenže pak se neukáže, že nic není tak snadné, jak by se mohlo zdát...Winky ví od strýce Siema a tety Cor, jak se o koně starat, ale nesmí na Amerigovi jezdit, dokud nevyroste - a s tím se těžko vyrovnává. Její matka je v nemocnici a čeká ji brzký porod. Winky se cítí osaměle, ale díky Amerigovi vše zvládá. Stále touží se na něm povozit. Jednoho dne, když je konečně sama, se rozhodne jízdu uskutečnit. Stane se však něco nečekaného - Amerigo zmizí. Winky ho musí najít dříve, než se svatý Mikuláš vrátí.

Žánr: Rodinný
Režie: Mischa Kamp
Hrají a postavy: Anneke Bloková (Juf Sigrid), Robbert Blokland (muž s lpkátem), Peter Bolhuis (Vader Sofie), Pim de Pimentel (Bram), Jan Decleir (Oom Siem), Mamoun Elyounoussi (Samir)
Scénář: Tamara Bos
Země: Nizozemí
Rok výroby: 2007
Hodnocení: 64 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko