Sledovat film Kult hákového kríža online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Kult hákového kríža
  Trailer k filmu Kult hákového kríža   Sledovat 1542 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Krimi
Režie:
Tony Kaye
Hrají a postavy:
Beverly D Angelová (Doris Vinyardová), Edward Norton (Derek Vinyard), Edward Furlong (Daniel Danny Vinyard), Beverly D'Angelová (Doris Vinyard), Jennifer Lienová (Davina Vinyardová), Ethan Suplee (Seth)
Scénář:
David McKenna
Země:
USA
Rok výroby:
1998
Popis:
Městské drama dvou bratrů, kteří se ocitnou v nejhorší společnosti fašistů a skinheadů, která dovede staršího Dereka až do vězení. Příběh je vyprávěn s odstupem tří let očima mladšího bratra Dannyho.

Derek Vinyard přišel na střední školu jako vynikající a bezproblémový student. Zanedlouho ale došlo k tragédii - Derekova otce, profesionálního hasiče, zastřelil při zásahu u hořícího paneláku zfetovaný bezdomovec. A v té chvíli se zoufalý Derek, který až dosud neviděl v multietnické Americe nic špatného, vydává na dráhu nepokrytého rasisty a nacisty. Spřáhne se s místní šedou eminencí "Bílé síly" Cameronem Alexanderem. Jeho prsa ozdobí ohromná svastika, rameno říšská orlice. Bez pistole neudělá krok a nevynechá jedinou příležitost, aby vyvolal konflikt s barevnými přistěhovalci. Po nocích organizuje pogromy na jejich obchody a domy. Netrvá dlouho a Derek je vyloučen ze školy. A pár týdnů poté, když se v noci tři mladí černoši pokusí vykrást Derekovo auto, dojde k tragédii. Derek dva mladíky zastřelí a třetího těžce zraní. Před doživotím ho zachrání jen bratrovo nepravdivé svědectví...
Hodnocení:
85 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko