Sledovat film Kukačky online

Přehrajte si film Kukačky online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1292 filmů a 117 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Kukačky
  Sledovat Kukačky online
Žánr:
Komedie, povídkový
Režie:
Zuzana Hojdová-Zemanová
Hrají a postavy:
Jakub Prachař, Martha Issová, Simona Stašová, Jaroslav Dušek, Eva Holubová, Bohumil Klepl
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2007
Popis:
Komedie o dobře utajených dětech, ďábelském plánu a o tom, jak se to nakonec stejně provalilo.

Najdou se v životě lidském situace, kdy se všechno nějak zamotá. Lidé, zvláště dokud jsou ještě mladí a nezkušení, se někdy rozcházejí a scházejí příliš rychle, a následky mohou vyjít najevo až za mnoho let. V tomto konkrétním případě vyšly najevo ve chvíli, kdy si Gábina a Petr usmysleli, že se vezmou. Všechno by bylo bývalo v pořádku, kdyby si otec Petra a matka Gábiny během vzájemného seznamování neuvědomili, že se vlastně dávno znají a co hůř, že jejich děti jsou doposud dobře utajení sourozenci. Chyba se stala a co teď s tím. Jak dostat mladé od sebe aniž by oni sami, a zvláště zbylí členové rodin pojali podezření? Ano, je třeba vymyslet ďábelský plán..
Hodnocení:
81 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski