Sledovat film Kubo a kouzelný meč online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Kubo a kouzelný meč
  Trailer k filmu Kubo a kouzelný meč   Sledovat 1548 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Akční, Animovaný, Dobrodružný, Fantasy, Rodinný
Režie:
Travis Knight
Hrají a postavy:
Charlize Theronová (opice), Art Parkinson (Kubo), Ralph Fiennes (Moon King), George Takei (Hosato), Cary-Hiroyuki Tagawa (Hashi), Brenda Vaccarová (Kameyo)
Scénář:
Marc Haimes, Chris Butler, Shannon Tindle
Země:
USA
Rok výroby:
2016
Popis:
Buď statečný. Buď odvážný. Buď hrdina.

Malý Kubo žije se svou nemocnou matkou v jeskyni blízko vesnice. Na živobytí si vydělává vyprávěním příběhů. Vesničané poslouchají chlapcovy příběhy a stále se dožadují dalšího pokračování. Matka Kuba varuje, že se musí každý den vrátit do jeskyně před setměním, protože mu po soumraku hrozí nebezpečí. Jednoho dne se ale Kubo opozdí.
Hodnocení:
78 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko