Sledovat film Kůň pro Winky online

Přehrajte si film Kůň pro Winky online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1524 filmů a 121 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Kůň pro Winky
  Trailer k filmu Kůň pro Winky   Sledovat Kůň pro Winky online
Žánr:
Drama, Rodinný
Režie:
Mischa Kamp
Hrají a postavy:
Ebbie Tamová (Winky Wongová), Aaron Wan (otec od Winky), Hanyi Han (matka od Winky), Jan Decleir (strýc Siem & Sinterklaas), Betty Schuurmanová (teta Cor), Mamoun Elyounoussi (Samir)
Země:
Belgie, Nizozemí
Rok výroby:
2005
Popis:
Splní se velké přání malé holčičky?

Když se šestiletá Winky Wong přestěhuje z Číny do Nizozemí, musí se naučit spoustu nových věcí. Winky zprvu nezapadne do školního kolektivu, ale když jednoho dne potká nádherného černého poníka, zjistí, že v něm poznala nejlepšího přítele. Její maminka však musí záhy odjet zpět do Číny za nemocnou babičkou. Winky tak zjistí, že všechno musí jednou skončit. Film je laskavým příběhem o lásce, přistěhovalectví a o schopnosti kompromisu a mihnou se v něm mimo jiné bujaré oslavy prvních vánočních svátků v nové zemi. Kouzlo snímku je umocněno tím, že problémy přistěhovalců sledujeme zvědavýma dětskýma očima. Tento radostný a povznášející příběh v nás vzbudí naději a zdání, že Vánoce jsou za dveřmi.
Hodnocení:
71 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski