Sledovat film Ksiezyc i Valentino online

Přehrajte si film Ksiezyc i Valentino online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Ksiezyc i Valentino online
Žánr:
drama, komedie, romantický
Režie:
David Anspaugh
Hrají:
Elizabeth Perkinsová (Rebecca Trager Lottová), Whoopi Goldbergová (Sylvie Morrowová), Shadia Simmonsová (Jenny Morrowová), Erica Luttrellová (Drew Morrowová), Matthew Koller (Alex Morrow), Gwyneth Paltrowová (Lucy Tragerová)
Země:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
1995
Popis:
Romantické drama ženy, která se po smrti manžela ocitá v hluboké krizi...

Po nečekané nešťastné smrti svého muže se Rebecca Lottová ocitá v hluboké krizi. Tři přítelkyně se snaží, aby mladá vdova přišla na jiné myšlenky, avšak i ony mají své osobní problémy. Sylvii se rozpadá manželství, její sestra Lucy si zase myslí, že navěky bude muset zůstat pannou a Rebečina bývalá tchyně Alberta ničí nejen ji, ale dokonce i její nejlepší přátele. Teprve až jistý pohledný malíř dodá ženám novou chuť do života...
Hodnocení:
58 %
Sledujte na:
TVP1

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.