Sledovat film Krycí jméno Krtek online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Krycí jméno Krtek
  Trailer k filmu Krycí jméno Krtek   Sledovat 1548 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama
Režie:
Rafael Lewandowski
Hrají a postavy:
Borys Szyc (Pawel Kowal), Marian Dziedziel (Zygmunt Kowal), Magdalena Czerwinska (Ewa Kowal), Wojciech Pszoniak (Stefan Grabek), Slawomir Orzechowski (Tadeusz Kowal), Bartlomiej Topa (manažer 'Solidarity')
Scénář:
Iwo Kardel, Rafael Lewandowski
Země:
Polsko, Francie
Rok výroby:
2011
Popis:
Před minulostí neunikneš.

Pawel nedávno dosáhnul 30 let a žije se svým otcem Zygmundem. Společně dováží second-handové zboží ze severu Francie na jih Polska. Na zpáteční cestě z jedné z "obchodních cest" je Pawel šokován odhalením fotografie svého otce na přebalu polských bulvárních novin. Vedle jeho jména je titulek "zrádce". Zygmund, hrdina v boji proti totalitě a uznávaný člen pracovního hnutí "Solidarnosc" z 80. let, je nyní náhle obviněn, že byl tajným informátorem komunistického režimu s krycím jménem Krtek.
Hodnocení:
63 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko