Film Krycí jméno Krtek

Sledovat film
Krycí jméno Krtek
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Před minulostí neunikneš.
Pawel nedávno dosáhnul 30 let a žije se svým otcem Zygmundem. Společně dováží second-handové zboží ze severu Francie na jih Polska. Na zpáteční cestě z jedné z "obchodních cest" je Pawel šokován odhalením fotografie svého otce na přebalu polských bulvárních novin. Vedle jeho jména je titulek "zrádce". Zygmund, hrdina v boji proti totalitě a uznávaný člen pracovního hnutí "Solidarnosc" z 80. let, je nyní náhle obviněn, že byl tajným informátorem komunistického režimu s krycím jménem Krtek.

Žánr: Drama
Režie: Rafael Lewandowski
Hrají a postavy: Borys Szyc (Pawel Kowal), Marian Dziedziel (Zygmunt Kowal), Magdalena Czerwinska (Ewa Kowal), Wojciech Pszoniak (Stefan Grabek), Slawomir Orzechowski (Tadeusz Kowal), Bartlomiej Topa (manažer 'Solidarity')
Scénář: Iwo Kardel, Rafael Lewandowski
Země: Polsko, Francie
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 63 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko