Sledovat film Krvavé ulice online

Přehrajte si film Krvavé ulice HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, drama, krimi, thriller Krvavé ulice na Filmbox!
  Trailer k filmu Krvavé ulice   Sledovat Krvavé ulice online
Žánr:
akční, drama, krimi, thriller
Režie:
Charles Winkler
Hrají a postavy:
Val Kilmer (detektiv Andy Deveraux), 50 Cent (detektiv Stan Johnson), Sharon Stoneová (Nina Ferraroová), Michael Biehn (agent Michael Brown), Jose Pablo Cantillo (detektiv Pepe Vasquez), Brian Presley (detektiv Barney Balentine)
Země:
USA
Rok výroby:
2009
Popis:
Bude prolita spousta krve, než pravda vyjde najevo.

New Orleans, srpen 2005... Město se těžce vyrovnává s následky běsnícího hurikánu Katrina. Policie se snaží zabránit chaosu, rabování a výtržnostem. Jako by to vše samo nestačilo, šokuje místní policejní sbor zpráva o úmrtí jednoho z kolegů. Vyšetřovaní naznačuje, že život policisty neukončilo řádění živlů, ale ruka chladnokrevného vraha. Bude však třeba prolít hodně krve, aby pravda o záhadné smrti vyšla najevo... Strhující krimithriller s hvězdným hereckým obsazením.
Hodnocení:
45 %
Sledujte na:
Filmbox Filmbox Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski