Film Krvavé předměstí

Sledovat film
Krvavé předměstí
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Řím, hlavní město mafie.
Gangster známý jako Samuraj chce proměnit přímořské městečko nedaleko Říma v nové Las Vegas. Zkorumpovaný politik se slabostí pro mladé prostitutky a kokain mu s pomocí vlivného kardinála poskytuje kýženou ochranu. Všichni místní šéfové mafie se dohodli na spolupráci a prosazování tohoto společného cíle. Mír ale nemá dlouhého trvání a Samurajův sen se kvůli brutální válce mezi gangy začne záhy rozpadat.

Žánr: Drama, Krimi, Thriller
Režie: Stefano Sollima
Hrají a postavy: Pierfrancesco Favino (Filippo Malgradi), Jean-Hugues Anglade (Cardinal Berchet), Greta Scarano (Viola), Elio Germano (Sebastiano), Lidia Vitaleová (Moglie Malgradiová), Alessandro Borghi (Numero 8)
Scénář: Giancarlo De Cataldo, Carlo Bonini, Sandro Petraglia, Stefano Rulli
Země: Itálie, Francie
Rok výroby: 2015
Hodnocení: 74 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko