Film Krvavé léto

Sledovat film
Krvavé léto
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Ve měste vládne Strach. Obětí je 44. Říkají mu Samův syn. Skutečný příběh o nejznámějším vrahovi v historii New Yorku.
Neslavně známé léto roku 1977 bylo časem srážky disca s punkockem, ale i létem, počas kterého řádil vrah, označený jako "Samův syn". Šílený maniak si vybíral milenecké páry a osamělé dívky. Dařilo se mu zabíjet a unikat beze stop, a jak teploty a počty obětí stoupaly, k pátrání se přidala i samotná mafie a občanské hlídky. Kadeřník Joey se svou partou povalečů dostali nápad, že vrahem je někdo z jejich čtvrti. Sepsali si proto seznam podezřelých a začali hledat toho, kdo jim bude nejvíc připadat jako vrah - někdo, kdo je jiný než ostatní...

Žánr: Drama, Horor, Akční, Romantický
Režie: Spike Lee
Hrají a postavy: John Leguizamo (Vinny), Mira Sorvinoová (Dionna), Jennifer Espositoová (Ruby), Adrien Brody (Ritchie), Michael Rispoli (Joe T), Bebe Neuwirthová (Gloria)
Scénář: Victor Colicchio, Michael Imperioli, Spike Lee
Země: USA
Rok výroby: 1999
Hodnocení: 67 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko