Sledovat film Krvavá loupež online

Přehrajte si film Krvavá loupež online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, krimi, thriller Krvavá loupež na !
  Trailer k filmu Krvavá loupež   Sledovat Krvavá loupež online
Žánr:
akční, krimi, thriller
Režie:
Jon Keeyes
Hrají a postavy:
Edward Furlong (Sam), Tom Zembrod (Bill), Michael Madsen (Agent Lind), Ling Baiová (Nadia), Maurice Ripke (Bud), Arnold Vosloo (Detektiv Rick Devlin)
Země:
USA
Rok výroby:
2007
Popis:
4 lupiči, 2 zabijáci a příliš mnoho zbraní.

Při loupežném přepadení kanceláří Duca Enterprises Payroll se čtyři lupiči dostanou do přestřelky s policií. Poté, co je jeden z nich zabit, se zbylí tři ukryjí v hospodě, kde posedává dvojice psychopatických maniaků. Situace se rychle změní, když Karl a Max (přezdívaní "Krvaví bratři") zastřelí dalšího lupiče a donutí zbylé dva - Sama a Nadiu předstírat policii, že mají věc stále pod kontrolou. Psychopatičtí bratři postupně zabíjí rukojmí, zatímco venku se detektiv Rick Devlin snaží celou situaci vyřešit. Do hry, jako vyjednávač, vstupuje agent Lind. Vše se začne nepředvídatelně komplikovat.
Hodnocení:
41 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.