Sledovat film Krvavá legenda online

Přehrajte si film Krvavá legenda online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1048 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online horor, mysteriózní, thriller Krvavá legenda na !
  Trailer k filmu Krvavá legenda   Sledovat Krvavá legenda online
Žánr:
horor, mysteriózní, thriller
Režie:
William Brent Bell
Hrají a postavy:
A.J. Cooková (Kate Mooreová), Sebastian Roché (Klaus Pistor), Oaklee Pendergast (Peter Porter), Vik Sahay (Eric Sarin), Stephanie Lemelinová (Claire Porterová), Simon Quarterman (Gavin Flemyng)
Země:
USA
Rok výroby:
2013
Popis:
Po brutálním vyvraždění americké rodiny, která byla na dovolené na francouzském venkově, byl ze zločinu bez důkazů obviněn podivínský muž žijící nedaleko místa činu. Podezřelého se ujímá americká obhájkyně Kate Moore, která se společně se svým týmem snaží místní úřady pomocí vědeckých metod přesvědčit o mužově nevině. Když Kate začne zkoumat mužovu rodinnou historii, objeví důkazy, které poukazují na znovuzrození dávno zapomenuté legendy. Krvavý masakr pokračuje a Kate musí udělat vše, aby v nastalém chaosu přežila a zabránila jeho šíření.
Hodnocení:
58 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski