Film Křupaví mazlíčci

Sledovat film
Křupaví mazlíčci
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 131 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Jste to, co sníte.
Animované dobrodružství pro celou rodinu, kde hlavní roli hrají kouzelné sušenky, jaké by chtěl prostě každý. Sušenky mají tvar zvířátek a mají moc vás proměnit právě v to zvíře, které sníte. Křup křup, sníte sušenku ve tvaru lva, a je z vás lev! Najdete medvěda, a křup křup, je z vás medvěd! Když zdědíte cirkus na pokraji krachu, je krabice s takovými dobrotami přesně to, co potřebujete. Velká jízda může začít!

Žánr: Animovaný, Dobrodružný, Fantasy, Komedie, Rodinný
Režie: Tony Bancroft, Scott Christian Sava, Jaime Maestro
Hrají a postavy: Emily Bluntová (Zoe), Tara Strongová (Talia), Sylvester Stallone (Bullet-Man), John Krasinski (Owen), Patrick Warburton (Brock), Ian McKellen (Horatio P. Huntington)
Scénář: Dean Lorey, Scott Christian Sava
Země: USA, Španělsko, Čína, Jižní Korea
Rok výroby: 2017
Hodnocení: 58 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko