Sledovat film Królestwo węża online

Přehrajte si film Królestwo węża online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 97 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online dobrodružný, horor, thriller Królestwo węża na !
  Sledovat Królestwo węża online
Žánr:
dobrodružný, horor, thriller
Režie:
Allan A. Goldstein
Hrají a postavy:
Stephen Baldwin (Matt Ford), Jayne Heitmeyerová (Dr. Susan Elters), Larry Day (Dr. Rick Gordon), Gary Hudson (Dr. John Simon), Ross McCall (Timothy), Phil Miler (Dr. Richman)
Země:
Kanada, USA
Rok výroby:
2005
Popis:
Bratři Les a Duff Danielsovi žijí se svou matkou na venkově ve východním Tennessee. Celá rodina patří k náboženské sektě uctívačů jedovatých hadů, se kterými provádějí své obřady. Duff proto vyhledá indiánského překupníka, aby nakoupil pár chřestýšků a při tom u něj objeví sklenici s velmi vzácným neznámým hadem. Indián Křičící Jestřáb mu hada nechce prodat, protože podle něj jde o legendárního tvora, který je prokletý, po pozření živé kořisti vyroste do obřích rozměrů a v dávné minulosti zabil spoustu jeho lidí. Duff se ale rozhodne, že ho musí mít a tak mu hada za jeho zády ukradne. Když přinese sklenici s hadem domů, omylem se mu jí podaří rozbít a had unikne. Sice se mu ho hned podaří chytit, ale had je teď dvakrát větší než původně. Když Duff v noci usíná, hadovi se podaří uniknout z plastové přepravky a začne požírat domácí zvířata. Při tom velmi rychle roste a zanedlouho začíná lovit i obyvatele městečka...
Hodnocení:
30 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 97 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.