Sledovat film Królestwo rekinów online

Přehrajte si film Królestwo rekinów online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online dobrodružný, drama, horor Królestwo rekinów na !
  Trailer k filmu Królestwo rekinów   Sledovat Królestwo rekinów online
Žánr:
dobrodružný, drama, horor
Režie:
Danny Lerner
Hrají a postavy:
Dean Cochran (Jimmy Wagner / mladý Jimmy Wagner), Alan Austin (Mayor John Cortell / Andrew Wagner), Brandi Sherwood (Carrie Wagner), Velizar Binev (Volkoff), Luke Leavitt (Danny Wagner), Plamen Zahov (Boris)
Země:
USA, Bulhasko
Rok výroby:
2003
Popis:
Vrak plný diamantů, moře plné žraloků a jediný, kdo zná polohu vraku, má ze žraloků hrůzu.

Parta potápěčů se pod vedením Andrewa Wagnera vydá pod hladinu a tentokrát je mezi nimi i Andrewův dospívající syn Jimmy, aby se pod otcovým dohledem učil, co potřebuje znát pod hladinou. Na dně najdou vrak španělské lodi Santa Cruz, která se potopila v roce 1712 i s truhlou, plnou diamantů. Když se však v labyrintu chodeb a houštině bujné vegetace potápěči rozdělí, vynoří se z hlubiny hejno bílých žraloků. Proti jejich ostrým zubům nemají potápěči šanci a voda se brzy zakalí krví. Zachrání se jen Jimmy. Ani o deset let později se však s traumatem z děsivého zážitku nevyrovnal. Stále se mu zdá o zubatých čelistech žraloků, stále znovu vidí smrt otce a jeho přátel. Bojí se i o život manželky a syna Dannyho, kterému stále do omrzení vykládá o nebezpečí, číhajícím pod hladinou. Proto také bere velmi vážně svou práci u ostrahy pláží v přímořském letovisku. Během jedné s hlídek spatří žraločí ploutve. Celé hejno míří směrem ke koupajícím se turistům. Okamžitě je vyhlášen poplach, jenže pozdě. Dravci napadnou plavce i surfaře a Jimmy žádá, aby město uzavřelo pláže, dokud nebude ve vodě bezpečno. Přestože si smrt vybrala krutou daň, starosta odmítne pláže uzavřít. Místo toho přikáže Jimmymu hrozbu zlikvidovat. Skupina potápěčů jde pod vodu ve speciálních ochranných klecích, ale proti síle a zuřivosti žraloků je jejich zabezpečení nedostatečné a šokovaný Jimmy ztratí všechny své muže. Brzy se situace zkomplikuje ještě víc, když bohatý ruský obchodník Volkov chce najít diamanty, potopené s lodí Santa Cruz. A když mu Jimmy odmítne pomoci, neváhá použít jeho rodinu jako rukojmí.
Hodnocení:
26 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.