Sledovat film Kříž cti online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Kříž cti
  Trailer k filmu Kříž cti   Sledovat 1548 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Akční, Drama, Historický, Válečný
Režie:
Petter Ncss
Hrají a postavy:
Florian Lukas (Leutnant Horst Schopis), David Kross (Unteroffizier Josef Schwartz), Stig Henrik Hoff (Feldwebel Wolfgang Strunk), Lachlan Nieboer (Captain Charles P. Davenport), Rupert Grint (Gunner Robert Smith), Kim Haugen (Bjorn Gustavsen - Norwegian Ski Patrol)
Scénář:
Ole Meldgaard, Dave Mango, Petter Ncss
Země:
Norsko, Švédsko
Rok výroby:
2012
Popis:
V boji o přežití se i z nepřátel stávají spojenci.

Dva nepřátelští piloti se ve vzduchu navzájem sestřelí a později se sejdou na stejném místě. Ve snaze přežít tuhou zimou v norské divočině musí držet pospolu. Je to začátek dlouhého a nepravděpodobného přátelství.
Hodnocení:
72 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko