Sledovat film Kříž cti online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Kříž cti
  Trailer k filmu Kříž cti   Sledovat 1313 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Drama, Historický, Válečný
Režie:
Petter Ncss
Hrají a postavy:
Florian Lukas (Leutnant Horst Schopis), David Kross (Unteroffizier Josef Schwartz), Stig Henrik Hoff (Feldwebel Wolfgang Strunk), Lachlan Nieboer (Captain Charles P. Davenport), Rupert Grint (Gunner Robert Smith), Kim Haugen (Bjorn Gustavsen - Norwegian Ski Patrol)
Země:
Norsko, Švédsko
Rok výroby:
2012
Popis:
V boji o přežití se i z nepřátel stávají spojenci.

Dva nepřátelští piloti se ve vzduchu navzájem sestřelí a později se sejdou na stejném místě. Ve snaze přežít tuhou zimou v norské divočině musí držet pospolu. Je to začátek dlouhého a nepravděpodobného přátelství.
Hodnocení:
72 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski