Sledovat film Křivé obvinění online

Přehrajte si film Křivé obvinění HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online životopisný, drama Křivé obvinění na Nova Cinema!
  Trailer k filmu Křivé obvinění   Sledovat Křivé obvinění online
Žánr:
životopisný, drama
Režie:
Tom McLoughlin
Hrají a postavy:
Julia Ormondová (Janet Gregoryová), Mahershalalhashbaz Ali (Calvin Willis), Lisa Arrindell Andersonová (Michelle Willisová), Bruce McKinnon (Randy Arthur), Omar J. Dorsey (Leroy Matthews), Rhoda Griffisová (Tina)
Země:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Ve filmu Křivé obvinění, který vznikl na motivy neuvěřitelného skutečného příběhu, se představuje Julia Ormond v roli Janet "Prissy" Gregory, sekretářky právnické kanceláře, jež strávila více než dvacet let snahou o osvobození nevinného muže z vězení. Když Prissy prochází případy svého bývalého šéfa, nedaří se jí získat právního zástupce pro afroameričana Calvina Willise (Mahershalalhashbaz Ali - Podivuhodný případ Benjamina Buttona), který čelí křivému obvinění ze znásilnění malé dívky. Proto se Prissy rozhoduje vzít případ do svých rukou, aniž by si dokázala představit, jak těžký boj ji čeká při její odvážné cestě za spravedlností.
Hodnocení:
66 %
Sledujte na:
Nova Cinema Nova Cinema Archív a všechna videa pořadů televize Nova Cinema online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski