Film Krásné lži

Sledovat film
Krásné lži
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Někdy může malá lež změnit všechno.
Kadeřnice Emilie dostane anonymní milostný dopis. Vyhodí ho, ale pak ho pošle své matce nešťastné z rozchodu s manželem. Emilie však netuší, že dopis napsal její přitažlivý zaměstnanec Jean. Tímto gestem zamotá svůj, Jeanův i matčin život.

Žánr: Drama, Komedie, Romantický
Režie: Pierre Salvadori
Hrají a postavy: Audrey Tautouová (Émilie Dandrieuxová), Nathalie Bayeová (Maddy Dandrieuxová), Sami Bouajila (Jean), Stéphanie Lagardeová (Sylvia), Judith Chemla (Paulette), Cécile Boland (klient s třásněmi)
Scénář: Benoît Graffin, Pierre Salvadori
Země: Francie
Rok výroby: 2010
Hodnocení: 65 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko