Sledovat film Království potoků online

Přehrajte si film Království potoků online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 97 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online rodinný, pohádka Království potoků na !
  Trailer k filmu Království potoků   Sledovat Království potoků online
Žánr:
rodinný, pohádka
Režie:
Pavel Jandourek
Hrají a postavy:
Kristýna Janáčková (Princezna Anna), Vladimír Javorský (Potucek), Ota Jirák (Potok), Petr Kostka, Jana Krausová (královna), Ondřej Pavelka (Vládce)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2005
Popis:
O zkoušené lásce, záhadě medailonů, tajemné princezně a dvou čtverácích, kteří hodně pomohou i popletou.

Vládce Království potoků se ve zralém věku hodlá oženit. Rozhoduje se mezi dvěma panovnicemi sousedních království a jak to bývá, netuší v tu chvíli, že jeho volba nadlouho předznamená budoucí děj. Narodí se mu syn, který se později, už jako mladý muž, vydá na cestu za láskou. Nebyla by to ovšem pohádka, kdyby se o vše nemusel zasloužit a kdyby v tom všem, co prožije, nebylo nějaké osudové předurčení. Do děje podstatně zasahují patroni království Potok a Potůček, kteří doprovázejí prince, radí mu a pomáhají. Někdy ale také věci spíš komplikují. Krásná a osudová je královna, půvabná a v žádném případě ne hloupá je princezna Anna. A vtipným glosátorem a královým společníkem je šašek Rolnička.
Hodnocení:
51 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 97 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.