Sledovat film Královský víkend online

Přehrajte si film Královský víkend HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online životopisný, drama, historický, komedie Královský víkend na JOJ Cinema!
  Trailer k filmu Královský víkend   Sledovat Královský víkend online
Žánr:
životopisný, drama, historický, komedie
Režie:
Roger Michell
Hrají a postavy:
Bill Murray (FDR), Laura Linneyová (Daisy), Samuel West (Bertie), Olivia Colmanová (Elizabeth), Elizabeth Marvelová (mladá dívka), Olivia Williamsová (Eleanor)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2012
Popis:
Prezident, první dáma, král, královna a… milenka.

Každý občas potřebuje rozptýlení od každodenních starostí. I prezident. Píše se rok 1939. K americkému prezidentovi Franklinu D. Rooseveltovi přijíždí na státní návštěvu do jeho soukromé residence král a královna Anglie. Setkání je o to významnější, že se jedná o historicky první návštěvu anglického královského páru v USA. Poprvé se tak střetávají upjaté společenské konvence Angličanů s uvolně-nou americkou morálkou na té nejvyšší společenské úrovni. Pro konzervativní britské panovníky je připraven piknik s hot dogy jako hlavním chodem či koupání v plavkách za účasti novinářů. Nezvyklá je pro tak významnou návštěvu i přítomnost Daisy, další ženy po boku prezidenta, vedle je-ho manželky.
Hodnocení:
58 %
Sledujte na:
JOJ Cinema JOJ Cinema Archív a všechna videa pořadů televize JOJ Cinema online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski