Film Královské klenoty

Sledovat film
Královské klenoty
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Mladá žena Fragancia je obviněna z pokusu o vraždu Richarda Perssonna, syna majitele továrny na výrobu bot. Je zatčena a během výslechu odhaluje příběh svého nevšedního a mnohdy těžko uvěřitelného života. Sledujeme ji od jejího útlého dětství v sice harmonické, ale chudé rodině, přes setkání se svou životní láskou Peterssonem-Jonssonem, hráčem ledního hokeje, až do osudné noci, kdy celý příběh teprve začíná...

Žánr: Drama
Režie: Ella Lemhagen
Hrají a postavy: Alicia Vikander (Fragancia Fernandezová), Bill Skarsgard (Richard Persson), Loa Falkman (majitel továrny Persson), Noah Byström (Pettersson-Jonsson - mladý), Björn Gustafsson (Pettersson-Jonsson), Jonatan Bökman (Richard Persson)
Scénář: Carina Dahl, Ella Lemhagen
Země: Švédsko
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 59 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko