Sledovat film Královské klenoty online

Přehrajte si film Královské klenoty online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1312 filmů a 116 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Královské klenoty
  Trailer k filmu Královské klenoty   Sledovat Královské klenoty online
Žánr:
Drama
Režie:
Ella Lemhagen
Hrají a postavy:
Alicia Vikander (Fragancia Fernandezová), Bill Skarsgard (Richard Persson), Loa Falkman (majitel továrny Persson), Noah Byström (Pettersson-Jonsson - mladý), Björn Gustafsson (Pettersson-Jonsson), Jonatan Bökman (Richard Persson)
Země:
Švédsko
Rok výroby:
2011
Popis:
Mladá žena Fragancia je obviněna z pokusu o vraždu Richarda Perssonna, syna majitele továrny na výrobu bot. Je zatčena a během výslechu odhaluje příběh svého nevšedního a mnohdy těžko uvěřitelného života. Sledujeme ji od jejího útlého dětství v sice harmonické, ale chudé rodině, přes setkání se svou životní láskou Peterssonem-Jonssonem, hráčem ledního hokeje, až do osudné noci, kdy celý příběh teprve začíná...
Hodnocení:
59 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski