Sledovat film Královna plesu online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Královna plesu
  Sledovat 1317 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Dobrodružný, Komedie, Rodinný
Režie:
Eric Canuel
Hrají a postavy:
Laura Maranová (Monica), Leigh Allyn Bakerová (Liz), Christian Campbell (Pierce), Alain Goulem (otec), Christian Paul (Ed), Kiana Madeira (Sierra)
Země:
Kanada
Rok výroby:
2015
Popis:
Jako každá středoškolačka i Monica se nemůže dočkat svého maturitního plesu. Ale jen do chvíle, než se vzbudí a zjistí, že se z její hlavy přes noc stalo vrabčí hnízdo a její krásné plesové šaty jsou nenávratně zničeny. Aby toho nebylo málo ve dveřích se objeví policistka Liz, která Monice obrátí její vysněný den naruby.
Hodnocení:
59 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski