Sledovat film Král džungle online

Přehrajte si film Král džungle online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Král džungle online
Žánr:
dobrodružný, komedie, rodinný
Režie:
Sam Weisman
Hrají:
Brendan Fraser (George), Leslie Mannová (Ursula Stanhopeová), Thomas Haden Church (Lyle Van de Groot), John Cleese, Richard Roundtree (Kwame), Greg Cruttwell (Max)
Země:
USA
Rok výroby:
1997
Popis:
Tarzan se jmenuje George! Bláznivá komedie s opičím mužem v akci a krásnou dívkou v nesnázích. Nebo to bylo naopak?

Pře mnoha lety se nad centrální Afrikou zřítilo letadlo. Přežil jediný pasažér - nemluvně George. Uplynulo dvacet let a z George se stal skutečný král džungle. pak k jeho útulnému bungalovu z palmoví zbloudila výprava s krásnou dívkou Uršulou, kterou pronásleduje její slizký snoubenec Lyle. Když se Uršula dostane do smrtelného nebezpečí, odporný Lyle zbaběle prchá, zatímco hrdinný George se spouští z liány přímo na překvapeného lva zabijáka a odnáší Uršulu do svého království. Dívka je šokována - pohledný a sexy opičí muž, mluvící gorila a uměleckým nadáním a slon, který se při své mnohametrákové váze chová přesně jako přítulný pejsek. Nicméně překvapen je ovšem i George, když se později se svou láskou Uršulou vydává do San Franciska a na vlastní kůži poznává džungli velkoměsta...
Hodnocení:
57 %
Sledujte na:
Nova Cinema

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.